Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

"Новоутворені територіальні громади Буковини спонукають об'єднуватись інших", - Мунтян

Фото: Руслана Козлова©"Чернівецький промінь"
Голова облради пообіцяв максимальну підтримку новоутвореним об’єднаним громадам
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час круглого столу наголосив на важливості реформи місцевого самоврядування в Україні, зокрема, в контексті створення самодостатніх об’єднаних громад.
 
– Новоутворені об’єднані територіальні громади мають стати яскравим прикладом успішності, аби спонукати інші до об’єднання. Втім сьогодні, в умовах кризи очевидним є те, що новим громадам непросто на цьому шляху. Так, у їх щоденній діяльності є багато неузгодженостей. Механізм їх взаємодії з іншими органами влади у сфері фінансів, медицини, освіти та культури є також недосконалими. Саме тому новостворені громади потребують потужної підтримки, – відзначив посадовець.

Відтак Мунтян пообіцяв максимальну підтримку новоутвореним об’єднаним громадам.
 
– Під час нещодавньої зустрічі з представниками спеціальної місії ЄС обласна рада виступила з пропозицією щодо впровадження окремої європейської програми підтримки об’єднаних громад. Також нині ми працюємо над створенням обласного фонду регіонального розвитку та запровадженням обласного конкурсу проектів місцевого розвитку. Додатковим інструментом для здійснення цієї роботи стане агенція регіонального розвитку як організація, що надаватиме підтримку об’єднаним громадам у їхній проектній діяльності.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж