Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У громадському транспорті Чернівців пропонують ввести електронний квиток

Відповідна петиція з'явилась на сайті міськради
На сайті міськради зареєстрували петицію щодо запроводження електронного квитка (е-ticket) для оплати проїзду в громадському транспорті.
 
"Чернівці вже давно потребують, як у інших європейських містах, запровадження системи електронного квитка у міському транспорті (тролейбуси, автобуси, маршутки). Плюси: Запровадження електронного квитка значно спростить роботу водіям громадського транспорту; буде вестись реальний обіг пасажиропотоку; електронний квиток значно спростить оплату проїзду пасажирам у громадському транспорті (такий вид оплати буде надзвичайно зручним і доступним); така система оплати за проїзд діє у багатьох містах Європи.
Реалізація проекту:
1. можливість оплати банківською карткою;
2. можливість оплати через мобільний телефон (створення спеціального додатку для смартфонів на операційній системі android, iOS, windows)
3. можливість оплати самим електронним квитком
4. можливість обирати номінал квитків: одноразовий, місячний, піврічний, річний
5. можливість обирати квитки за видом транспорту: квитки, які дають можливість оплати прaоїзду лише у електротранспорті (трамвай, тролейбус); лише у маршутках; можливість оплати у всіх видах громадського транспорту.", пропонує автор петиції Грабарчук Іван Йосипович.
 
До кінця збору підписів залишилось 29 днів. Станом на 6 квітня петицію підписали 1 особа з 250 необхідних.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж