Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Завершується об’єднання БДФЕУ та ЧНУ

Фото: promin.cv.ua
Утворять новий факультет обліку і фінансів Рішення Кабміну приєднати Буковинський державний фінансово-економічний університет до Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича на початку року спричинило в місті низку протестних акцій. Щоб сказати "Ні" ліквідації свого вишу, студенти БДФЕУ їздили до столиці, де пікетували Міністерство освіти. Однак після приїзду до Чернівців міністерської комісії, обіцянки студентам-бюджетникам залишити їх на місцях держзамовлення при переході на навчання до ЧНУ та гарантій викладачам, які працюють на постійній основі, пристрасті поступово вгамувалися.
 
За словами ректора ЧНУ ім. Ю. Федьковича Степана Мельничука, сьогодні об’єднання вишів на завершальній стадії.
- На засіданні вченої ради університету розглянули питання структурних змін в університеті у зв’язку із приєднанням БДФЕУ, — каже ректор ЧНУ. — Зважаючи, що найбільше студентів у цьому виші навчалося на економічних спеціальностях, було вирішено не приєднувати їх до економічного факультету ЧНУ, а утворити новий факультет обліку та фінансів. Що ж до інших напрямків, то на їх базі буде створено нові кафедри у складі факультету комп’ютерних наук, факультету педагогіки, психології та соціальної роботи та на юрфаці.
Стосовно подальшої долі приміщень колишнього БДФЕУ, то вона ще чітко не визначена.
 — Все буде залежати від кількості цьогорічного набору студентів, — пояснює С. Мельничук. – Тим паче, що у зв’язку зі здачею в експлуатацію нашого нового корпусу, у ЧНУ відбудеться переформатування розміщення його підрозділів. Коли будемо знати загальне число студентів, поміркуємо над їхнім розміщенням, у тому числі – на базі корпусів колишнього БДФЕУ. Зокрема, у приміщенні на вул. Штерна (воно у самому центрі Чернівців, — авт.) попередньо плануємо розмістити коледж ЧНУ, до якого приєднався також коледж колишнього фінансово-економічного університету.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: day.kyiv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж