Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Водій автобуса «Одеса-Чернівці» хамив своїм пасажирам

До того ж, за словами чернівчанки, автобус прибув на 45 хвилин пізніше
Чернівчанка Таїсія Гросу на своїй сторінці у соцмережі поскаржилася на поведінку водіїв автобуса "Одеса-Чернівці", які усю дорогу хамили своїм пасажирам.
 
"Про хамство! Сіли вчора в автобус Одеса-Чернівці в 17:00, від'їхали вже від Одеси, через 40 хв вертаємся назад, краєм вуха чую, що водії путівку забули без якої їхати не можна. Поки один побіг за путівкою, чекаєм десь на окраїні 45 хвилин в духоті. Хотіли вийти, а водій нам: "зараз всі повиходять і чекай вас". В результаті вийшли наприкінці, бо водія приперло... Їдем далі... Всі мовчать, ну всяке буває, ну можна зрозуміти. Але один з водіїв всю дорогу хамив.
 
Чуть дівчат, які в вбиральню на зупинці побігли не залишив, коли вони зайшли почав кричати, різко загальмував, що чуть не впали і коли вони сказали, що годину його чекали, а він і 30 сек не може, бо запізнюється, цитую водія: "іди сідай і не болтай, бо на таксі будеш їхати". В результаті прибули в 8:30, а мали в 7:15, пішли писати скаргу з дівчиною, яку не знаю.
 
В диспетчерській нас почали відмовляти, городити про те, що зрозумійте, дорога погана з Умані. Пройшло хвилин 20, дали книгу для скарг, бубоніли постійно, сказали тим водіям, що ми жаліємось , кажуть : "та купіть дівчатам шампанського і все". Той водій почав нас фотографувати. Цирк. В кінці кажуть : "дівчата, не робіть зла, бо повернеться вам". А я кажу: "та причім тут зло, забагато хамства в нашій країні і ніяк його не побороти". Таке. Люди. Україна", пише Таїсія.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж