Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Обласна рада не погоджувала реорганізацію ендокринологічного центру», – Мунтян

Посадовець вважає, що заяви опубліковані у ЗМІ із закликами до обласної ради не реорганізувати ендокринологічний центр, є спекулятивними
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян висловив офіційну позицію з питання функціонування Чернівецького обласного ендокринологічного центру.
 
"Нещодавно у мене на прийомі побувала головний лікар обласного ендокринологічного центру Марина Леонова разом з колегами та від імені колективу і пацієнтів медичної установи попросила про підтримку у питанні збереження цілісної структури центру.
Враховуючи, що це єдиний медзаклад на Буковині такого профілю й що кожен рік число хворих на цукровий діабет в області зростає, я запевнив Марину Леонову та Наталію Пашковську у тому, що моя особиста позиція як голови обласної ради – це збереження обласного ендокринологічного центру у тому вигляді, в якому він є. Про це я поінформував директора департаменту охорони здоров’я ОДА Оксану Андієць. 

Тому був прикро вражений, коли побачив у ЗМІ заяви спекулятивного характеру із закликами до обласної ради не реорганізувати ендокринологічний центр. Вважаю, що такі заяви вводять чернівчан і буковинців в оману та лише підігрівають атмосферу, породжуючи маячні чутки та перекручення.
Ще раз хочу наголосити: обласна рада не ініціювала та не погоджувала і, впевнений, що не погодить реорганізацію обласного ендокринологічного центру. Тому просив би усіх так чи інакше зацікавлених осіб не політизувати цю тему в надії заробити собі якісь бали в очах громади. Скандалу не буде!", – наголосив голова облради на своїй сторінці у соцмережі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж