Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчани зареєстрували кілька петицій щодо зміни назви парку Реформації

На сайті міськради зареєстрували три петиції
Перейменування парку «Жовтневий» на парк Реформації викликало бурхливу реакцію серед чернівчан. Зокрема, на сайті міськради зареєстрували кілька петицій з проханням змінити назву парку.
 
Першу зареєстрував журналіст Олег Тудан, який пропонує перейменувати парк на честь видатного чернівчанина, поета і перекладача Іона Грубера
 
 
«Прийняте 24-го січня 2017 року рішення Чернівецької міської ради про перейменування парку «Жовтневого» у парк Реформації викликало у жителів міста незадоволення й обурення. У нашому місті, як і в Україні сповідують різні релігії. Всі це поважають, але до парку відпочинку, ця назва не має ніякого відношення. Зважаючи на незадоволення та невідповідність цієї назви парку, громада міста просить міську раду дослухатися до населення Чернівців і перейменувати парк Реформації на «Озерний парк». Ця назва легка для запам'ятовування і підходить, адже в цьому парку є два озера біля яких чернівчани відпочивають сім'ями», зазначає автор петиції Оксана Черчел.
 
А от автор третьої петиції про перейменування парку Міліяна Рустич вважає, що потрібно взагалі накласти мораторій на перейменування парку.
 
«Назва «Жовтневий» найбільше підходить цьому парку, оскільки він восени особливо гарний. І він у нікого не асоціюється з Жовтневою революцією", йдеться у зверненні.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж