Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Перед департаментом ЖКГ собаки покусали двох дівчат

З початку року від тварин постраждали вже три десятки містян
Учора вдень зграя собак напала на двох дівчат ледь не перед вікнами департаменту ЖКГ.

– Ішла у магазин, як на Алма-Атинській біля приміщення колишнього Шевченківського райвиконкому на мене і молоду жінку позаду ні сіло, ні впало напали три собаки, що вилетіли з-за будинків. Вони порвали одяг і кусали за ноги, – каже постраждала Людмила. – Змушена була звернутися у міський травмпункт, і до березня буду отримувати щеплення, адже собаки бездомні.

Дівчина каже, що місяць тому нападу зазнала також її подруга на Південно-Кільцевій. «Хоча ті собаки були чіповані, це їх не зупинило, – розповідає Людимла. – Хтозна, чому вони такі агресивні, чимось їх таким годують, чи, навпаки, це від голоду, та вже і самій страшно з дому виходити, і особливо страшно за дітей. Завжди любила собак, а в останні морози підгодовувала тих, що на вулиці, щоб не загинули, та в місті має бути порядок».
 
Тим часом, за повідомленням обласного лабораторного центру, з приводу укусів тварин до медиків з початку року звернулося вже 30 містян, у тому числі 7 дітей. Причому, якщо в січні за тиждень фіксували від 2 до 6 звернень, то протягом останнього – 13, з яких четверо постраждалих – діти. Медики кажуть, що через галопуючу кількість покусів незабаром можуть вичерпатися запаси антирабічної сироватки.   скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж