Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчани незабаром матимуть єдиний електронний квиток

Наявна сьогодні система обліку оплати проїзду - застаріла
Депутати підтримали Програму впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському пасажирському транспорті міста на 2017-2020 роки, - повідомили у прес-службі Ратуші. 
Впровадження даної програми дозволило б вже до кінця 2018 р. придбати серверне обладнання та відповідне програмне забезпечення, а також 60 мобільних валідаторів для кондукторів та 66 стаціонарних валідаторів для встановлення в комунальному громадському транспорті.
 
Наявна сьогодні система обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті базується на використанні готівкових коштів та паперових квитків. Така система є морально застарілою та не дає можливості для об’єктивного вивчення пасажиропотоку та обліку пільгової категорії пасажирів. Впровадження єдиного електронного квитка, на думку розробників програми, сприятиме виведенню готівки з громадського транспорту, дозволить збільшити надходження до міського бюджету, сприятиме точності обліку перевезених пасажирів всіх категорій, забезпечить єдину та прозору систему взаємодії між комунальними та приватними транспортними підприємствами, додасть зручності в оплаті пасажирам за надані транспортні послуги, а також можливість використання єдиного проїзного квитка на різних видах транспорту.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж