Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ажіотаж навколо нових управителів у Чернівцях – помилка попередньої влади

Конкурси з їх визначення проводили ще за мерства Каспрука
Зміни в законодавстві щодо управительських компаній спрямував Україну європейським шляхом. Про це у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив громадський активіст Дмитро Паладян.

– Раніше мешканець міг лише користуватися послугами виключно свого ЖРЕПу, або ж знятися з балансу і самотужки «тягнути» свій будинок. Ця система стара і повинна піти у небуття. Вона не працювала вже 10 років тому. До прикладу, ЖРЕПи 95% коштів, зібраних з мешканців за квартплату, витрачали на заробітну плату і податки. На ремонт будинків мешканців залишалося 3–5%. Відремонтувати щось за такі кошти нереально. Були сотні прикладів, коли приходили працівники ЖРЕПів до жителів і казали, що не могли цього зробити через відсутність коштів. Ц це не проблема якогось конкретного ЖРЕПу. Це проблема системи, від якої потрібно позбавлятися, – каже Дмитро Паладян.
 

За його словами, законодавець у 2015 році надав вибір та пішов європейським шляхом. Адже в Європі працюють навіть цілі холдинги, які займаються не лише обслуговуванням житла, але й прибиранням сміття, водо- та теплопостачання.
 
– Те, що з цього створили ажіотаж, помилка міської ради і її колишнього керівника Олексія Каспрука. Знаючи, що з 2015 до 2019 року все одно відбудеться перехід від ЖРЕПів до системи управлінських компаній, він не проводив промо-кампанії та не роз’яснював чернівчанам ситуацію. Крім того, конкурси з обрання управителів відбувалися ще за його керівництва містом. Натомість, зараз його політичні прибічники та ділки вводять в оману мешканців, створюючи вигадану проблему, – каже активіст.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж