Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Перед затриманням Олена Пушкова відмовилася погодити незаконне будівництво, яке пов’язують із Бурбаком

Вона не поставила свій підпис на дозвільних документах 
Начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова 2017 року стала фігурантом кримінальної справи. Її  звинуватили в отриманні 1200 доларів хабара.

Напередодні чиновниця виступила проти самовільного зведення в історичній частині міста, на вулиці 28 Червня, 44, багатоповерхівки. Це скандальне будівництво пов’язують із народним депутатом Максимом Бурбаком. Зокрема, Олена Пушкова відмовилася ставити свій підпис на дозвільних документах. Хоча це зробила головний архітектор міста Наталя Хілько. Зрештою, скандальне будівництво у буферній зоні ЮНЕСКО погодили без неї.

– Дуже багато є випадків, коли привозять готові погодження з Києва. Нас же ставлять перед фактом, що таке погодження є, і ми мусимо брати його до уваги. Так трапилося і цього разу, – пояснила Олена Пушкова. – Ми погодили тільки паспорт оздоблення фасаду. Була досить цікава пропозиція щодо наявних параметрів цієї будівлі. А щодо всіх наступних кроків, то ми намагалися убезпечити те історичне середовище від певних, скажімо так, неграмотних рішень. Тим паче, що архітектор, який проектував цю будівлю, він мав би попрацювати трішки краще.


У своєму затриманні Олена Пушкова нікого не звинувачує, проте не виключає – кримінальну справу проти неї могли замовити.
 
– Тут немає прямих доказів. Думаю, можливо, було замовлення. Я пропонувала легітимний шлях, як можна проводити це будівництво. Буферна зона не означає, що це мертве місто, законсервоване, і тут нічого не може відбуватися. Єдине, що необхідно дотримуватися процедури, погодження, визначення параметрів будівлі, вплив на середовище, яке поруч. Має бути врахована і думка людей, які там живуть. Це досить складний процес і він мав бути вивчений, – підсумувала Олена Пушкова.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж