Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Молодий Буковинець» зловили на брехні про «мільйон від Продана» для податкової

Її підхопила низка міських ЗМІ Чернівецькі ЗМІ, прихильні до усунутого за бездіяльність міського голови Олексія Каспрука, побачили корупцію в ухваленні міською радою Програми покращення умов обслуговування платників податків у Чернівцях. Так, у виданнях «Молодий буковинець», «BukNews» та «БукІнфо» вийшла стаття із заголовком «У Чернівцях міськрада виділила мільйон гривень податківцям, з якими судиться Продан».
«Молодий Буковинець» зловили на брехні про «мільйон від Продана» для податкової 
Мовляв, програма передбачає виділення Головному управлінню ДФС в області 1 мільйона гривень. Проект рішення, автором якого є депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей, ухвалили без обговорень та зауважень 26-ма голосами.

До цього також, ніби між іншим, додали інформацію, що секретар Чернівецької міської ради Василь Продан подав до суду на Головне управління ДФС в Чернівецькій області з вимогою визнати протиправним наказ керівника відомства, який стосується позапланової перевірки щодо сплати ним податків.

Інформаційна качка прокаспруківських ресурсів та її мета зрозумілі – секретар міської ради намагається дати хабара податківцям, і то не зі своїх заощаджень, а з кишені чернівчан. А потрібно це йому, аби уникнути податків. Щоправда, який зиск із виділених грошей безпосередньо працівникам фіскальної служби  незрозуміло, бо програма передбачає придбання кондиціонера, комп’ютерної та оргтехніки, ремонт приміщень, де обслуговують платників податків, та придбання меблів. Тобто безпосередньо заходів, що покращать сервіс для чернівчан, а не добробут податківців.

У соцмережах публікацію почали коментувати та вказувати, що стаття – чистої води маніпуляція.
Зокрема, Ярослав Цуркан написав, що програму розраховано на 2019-2021 роки, а у проекті рішення ідеться лише про намір її профінансувати, якщо у бюджеті на це будуть гроші.

«Якщо загальну суму розділити на три роки, то це вийде орієнтовно 333 тисячі 2019 року. До цілого мільйона тут ще довгий шлях!», – сказано у коментарі.

Опісля у «Молодому Буковинці» заголовок трохи змінили, а коментарі до публікації повидаляли. У результаті стало «У Чернівцях міськрада зробила крок до виділення мільйона податківцям, з якими судиться Продан». Щоправда, суті статті це не змінило. «BukNews» та «БукІнфо» же, не вельми переймаючись неправдивістю інформації, залишили попередню версію.
«Молодий Буковинець» зловили на брехні про «мільйон від Продана» для податкової
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж