Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецька область цьогоріч отримала 25 мільйонів гривень за програмою субвенцій завдяки Радикальній партії

Про це під час чергового візиту на Буковину прозвітував народний депутат Василь Амельченко Із робочим візитом на Буковину завітав Народний депутат України, куратор Чернівецької області від Радикальної партії Василь Амельченко. Він проінформував населення області про чергову допомогу Радикальної партії, надану усім районам Буковини через програму субвенцій з держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій.
 
Цього року лідер Радикальної партії добився від Кабінету Міністрів виділення понад 25 мільйонів гривень для нашого краю.
 
– Олег Ляшко постійно дбає про об’єкти соціальної інфраструктури у Чернівецькій області та відстоює її інтереси у Верховній Раді. Нещодавно йому вдалося домогтися чергового виділення коштів. Цього разу до бюджету Кіцманської районної ради у розмірі 341 тисячі гривень. Завдяки цій субвенції Олег Ляшко посприяв вчасній заміні котла, що вийшов із ладу в дитячому садочку села Оршівці, та забезпечив низку амбулаторій Кіцманського району комп’ютерами, вкрай необхідними сімейним лікарям для створення електронних реєстрів своїх пацієнтів, – розповів нардеп.
Чернівецька область цьогоріч отримала 25 мільйонів гривень за програмою субвенцій завдяки Радикальній партії 
Водночас, Василь Амельченко почув чимало звернень від мешканців Кіцманського району щодо низки проблем, із якими вони регулярно стикаються. Він пообіцяв не залишити без уваги жодне із них та переказати почуте Лідеру Радикальної партії Олегові Ляшку. Крім того, куратор Буковини від Радикальної партії вже планує свій наступний візит до Кіцманського району, де спільно з людьми шукатиме шляхи вирішення їхніх проблем.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж