Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Мене хотіли залякати», – Фищук прокоментував обшуки, котрі проводили у його помешканні силовики

Вони тривали чотири години  Екс-голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук прокоментувавобшуки, котрі проводили у його помешканнях силовики у четвер, 21 грудня.
Як розповів колишній посадовець інформагентству «Укрінформ», до нього приходили співробітники управління захисту економіки. «Частина була з Тернопільської області, решта – місцеві, чернівецькі», – зазначив він.

Олександр Фищук вважає, що таким чином його та його родину хочуть залякати та знайти документи, які, на його думку, засвідчують порушення на митниці та в самій структурі УЗЕ в Чернівецькій області.

«Це хотіли в черговий раз мене залякати. Обшуки тривали більше 4 годин. На мою думку, вони шукали документи про те злочинне угруповання, яке зараз є на Чернівецькій митниці та в самому управлінні захисту економіки. Але з чим вони прийшли, з тим і пішли», – розповів екс-голова Чернівецької ОДА.

У березні цього року працівники управління захисту економіки разом із прокуратурою вже проводили обшуки у родини Фищука. Тоді голова ОДА назвав ці обшуки зведенням рахунків.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж