Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Голосування за відставку Каспрука не відіграє ролі у кадрових призначеннях, – Продан

Посади очільник міста пропонує і політичним опонентам, і фахівцям, які не мають стосунку до міської ради Під час кадрової ротації, яку нині активно проводить секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, керується виключно фаховістю кандидатів, а не їхньої політичної приналежністю. Про це очільник міста повідомив, звітуючи про свою роботу на телеканалі «Буковина».
– Володимир Бешлей багато років працює в місцевому самоврядуванні. Він п’ять років поспіль був керівником депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства. Задоволений його роботою – працює багато, з ранку до вечора, без вихідних. На виклики реагує навіть уночі. Молода, фахова людина, яка справляється зі своєю роботою. А Микола Собко погодився очолити департамент містобудівного комплексу та земельних відносин у міській раді, коли працював на аналогічній посаді в обласній державній адміністрації. Закон дозволяє перевести його без конкурсу, – розповів Василь Продан.
 
Водночас, комунальне підприємство «МіськШЕП» очолив Едуард Дущак, який не був депутатом і не міг голосувати за відставку Каспрука. Це ж стосується і керівника водоканалу.
 
– Посаду очільника управління освіти пропонував депутату від «Народного Фронту» Сергію Грекову. Він не голосував за припинення повноважень колишнього мера. Якщо людина фахова, цікавиться своєю сферою і її роботу видно протягом 3 років, вона цілком може очолити відомство за своїм профілем, – каже Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж