Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міська рада застерігає чернівчан від купівлі сумнівних квартир

Ідеться про апартаменти у будинку на вулиці О. Пчілки, 5Б
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю міської ради виявила оголошення про продаж квартир «студіо» або «смарт» (апартаменти) на вулиці Руській у Чернівцях. За результатами опрацювання вказаної інформації встановлено, що будинок, про якій йдеться в оголошеннях, розташований за адресою: вулиця О. Пчілки, 5Б, у Чернівцях.
 
Документи, які б надавали право на виконання будівельних робіт та свідчили про прийняття в експлуатацію цього об’єкта, відсутні. Відповідно до містобудівної документації «Коригування генерального плану міста Чернівці», затвердженої рішенням 48 сесії міської ради VI скликання від 27.03.2014 №1171, в складі якої розроблено схему зонування території міста Чернівці (детальний план не розроблявся), земельна ділянка на вул. О. Пчілки,5Б розташована на території промислових підприємств і технологічних об’єктів та установок IV класу (В-4), де будівництво житла не передбачено, – повідомляють у міській раді.
 
Станом на цей час Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю здійснюються організаційні заходи щодо проведення позапланової перевірки дотримання вимог містобудівного законодавства на об’єкті за адресою: вул. О. Пчілки,5Б, м. Чернівці. Чернівецька міська рада застерігає мешканців міста від інвестування та придбання сумнівних об’єктів нерухомого майна.

Міська рада застерігає чернівчан від купівлі сумнівних квартир

Міська рада застерігає чернівчан від купівлі сумнівних квартирскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж