Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Наливайченко: «Я завжди відстоюватиму європейський напрямок розвитку країни»

Кандидат у президенти змалював своє бачення майбутнього України Валентин Наливайченко щовівторка відповідає на запитання людей, які йому пишуть у соцмережах. У програмі «Час Справедливості з Валентином Наливайченком» кандидат у президенти України розповів про своє бачення розвитку України.
 
«В Україні зміни будуть обов’язково. Запалити в людях довіру, тут найголовніше, що є для мене — це передати власне світло, передати власні переконання, представити, що я і роблю, кожному українцю і пояснити мій стратегічний план відновлення миру, наведення порядку, знищення корупції.
 
Моє бажання – не просто бути обраним президентом, а справді зробити те, що дозволить відчути кожній родині, що ситуація нарешті змінилася: що наша родина може взяти безвідсотковий кредит, нарешті ми вийдемо зі злиднів, нарешті можемо допомагати матері пенсіонерці і не тільки на ліки та їжу, а вона зможе хоча б раз на рік відпочивати. Нарешті запровадити ті стандарти життя, які існують в європейських країнах, і яких варті наші громадяни. Саме тому я завжди відстоював і буду відстоювати європейський напрямок розвитку країни і економіки.
 
Вважаю, що найпростіше і найголовніше, що має бути зроблено новою владою, — це підвищення рівня життя і безпеки кожного українця.
 
Шановні друзі, дуже багато років, та власне всі 26 років, вас змушували голосувати «проти»… Настав час проголосувати «за» – за майбутнє, за розвиток країни. Я прошу вас проголосувати саме за це – за життя вашої родини, за ваших дітей, за власне майбутнє, але на рідній землі.
 
Як майбутній президент я чітко знаю, що ми повернемо країну на шлях розвитку, ми захистимо українців. Але для цього ми маємо раз і назавжди 31 березня взяти владу у свої руки. Український народ понад усе. І 31 березня це треба зробити, - наголосив Валентин Наливайченко.
 
Прес-служба Руху «Справедливість» 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж