Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Викупіть наші контейнери за мільйон доларів»: підприємці ринку «Буковинський» блокували трибуну міської ради

Вони вирішили заробити чималі гроші на порожньому місці 
 
Депутати Чернівецької міської ради надали в оренду на 15 років земельну ділянку на розі вулиць Небесної сотні та Комарова підприємству СП «Ринок Буковинський». Територію передали без права будівництва у найближчі 5 років.  
 
Проте, на сесію прийшли підприємці ринку «Буковинський», повідомляє видання «Чернівці Таймс». Частина з них категорично виступала проти оренди. Але були й такі, що підтримували цю ідею, наражаючи себе на гнів з боку колег. Зокрема, одна жінка-підприємець розповіла, що тим, хто підтримують оренду інші підприємці відверто погрожують. Та повноцінно виступити жінці не дали. Активісти з ринку, які захопили трибуну в сесійній залі, багато говорили про те, що вони бояться втратити свої робочі місця, тому й виступають проти оренди.
 
Але про справжні мотиви раптової активності групи підприємців під час обговорення питання розповів Василь Продан. За його словами, під час чергових перемовин підприємці висунули вимогу, щоб СП «Ринок Буковинський» викупило їхні контейнери за один мільйон доларів. Тобто, мова йде не про робочі місця, не про розвиток ринку, який останнім роками занепадає, а про банальне бажання заробити великі гроші на порожньому місці.
 
Заробити політичні дивіденди на цій ситуації спробував і усунутий за бездіяльність екс-мер Олексій Каспрук, який з трибуни закликав депутатів не продовжувати договір оренди на 15 років. Щоправда, Олексію Павловичу одразу нагадали, як він голосував за надання в оренду землі під ринком на Героїв Майдану, яким керує батько однопартійця Каспрука по «Народному фронту», не просто на 15, а на цілих 49 років. І тоді колишнього міського голову абсолютно нічого не бентежило.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж