Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Зволікати з ремонтом доріг у Чернівцях цьогоріч не будуть

Асфальтні заводи запустять раніше, ніж це робили зазвичай
На зборах громади у Ратуші представники місцевої влади спілкувалися з містянами про стан ремонту доріг у Чернівцях. Директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей розповів, що зволікати з лагодженням шляхів, як це робила на початку 2018 команда Каспрука, цього року не будуть:
 
– Щойно середньодобова температура триматиметься поначки +5, ми ропочинаємо активний ремонт доріг. Одразу запустимо асфальтні заводи. Раніше такі роботи починали лише у квітні, але ми так довго чекати не будемо. Запустимо і одразу до ремонтів, щоб чернівчанам було комфортно пересуватися містом.
 
Також посадовець розповів, що понад два десятки доріг у Чернівцях потребують капітального ремонту, однак усі зробити за рік не вдасться, через обмеженість бюджету. Разом з громадою вибиратимуть найбільш «вбиті» і їх лагодитимуть:
 
 Хочемо порадитися з активістами, громадськістю. Вивчатимемо думку людей. Ми будемо ініціювати громадські обговорення, на яких хочемо почути: які дороги Чернівців першочергово потребують капремонту,  сказав Володимир Бешлей.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж