Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Брат Максима Бурбака 75 разів відвідував Крим після анексії, – Портнов

Фото: times.cv.ua
Олексія Бурбака «незрозуміло з яких причин та за які заслуги 5 років Федеральна служба безпеки РФ не помічала в Криму»
Рідний брат голови фракції «Народний фронт» у Верховній Раді України Максима Бурбака та однокласник колишнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка Олексій Бурбак 75 разів безперешкодно відвідував територію Криму після анексії. Про це на своєму Telegram-каналі заявив юрист Андрій Портнов, пишуть «Українські новини».
 
«Майже у всі дні, коли на Донбасі гинули українські солдати, сім'я лідера фракції «Народний фронт» Максима Бурбака безперешкодно відвідувала окупований Крим. Протягом 5 років війни, рідний брат Максима Бурбака та однокласник Арсенія Яценюка Олексій Бурбак 75 разів перетинав кордон з окупованим Кримом. Поки Яценюк і лідер парламентської фракції у вишиванках виступали з військово-патріотичними тезами, відправляли українців на фронт, будували загороджувальну від Росії стіну і висловлювали стурбованість репресіями кримських татар, їхній найближчий партнер, брат, однокласник, член партії та керівник обласної організації безперешкодно їздив до Криму», – написав Портнов.

Брат Максима Бурбака 75 разів відвідував Крим після анексії, – Портнов

Також юрист уточнив, що, незважаючи на відоме прізвище, Олексія Бурбака «незрозуміло з яких причин та за які заслуги 5 років Федеральна служба безпеки РФ не помічала в Криму».


Портнов опублікував графік перетину Олексієм Бурбаком кордону з Автономною Республікою Крим за 2014-2019 роки.

Брат Максима Бурбака 75 разів відвідував Крим після анексії, – Портнов

Зазначимо, що аналіз періодів перебування Олексія Бурбака в Криму дозволяє зробити висновок, що іноді він в'їжджав в Україну з території оккупированого Криму, після того, як покидав Україну з аеропорту «Бориспіль», тобто з імовірністю в 100% він кілька разів потрапляв до Криму з російської території, тобто здійснював дію, за які Служба безпеки України забороняла в'їзд сотням людей, які вчинила аналогічні дії, і те, що фракція «Народного фронту» ініціювала вважати злочином.


Портнов підкреслив, що 28 березня до правоохоронних органів України надійде заява з вимогою публічної перевірки та аналізу фактів про перебування в окупованому Криму найближчих соратників Яценюка.

Брат Максима Бурбака 75 разів відвідував Крим після анексії, – Портнов

 Фото: frontzmin.ua

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж